Logowanie

Języki

  • Polski
  • English

Zaproszenie na Zimowy Obóz Studentów Informatyki  

Koło Studentów Informatyki przy Instytucie Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego serdecznie zaprasza na Zimowy Obóz Studentów Informatyki A – w skrócie ZOSIA. W tym roku odbywa się ona w dniach 27 lutego (czwartek) - 2 marca (niedziela) 2014, w Pokrzywnej.

Więcej informacji na stronie zosia.org

Czym jest ZOSIA?
ZOSIA jest corocznym obozem naukowym, na którym odbywają się zarówno wykłady, jak również szeroko pojęta integracja. Prelekcje odbywają się wieczorami i prowadzone są przez chętnych – studentów, wykładowców, jak i osoby niezwiązane z żadną uczelnią. Tematyka jest różna – od zagadnień informatycznych po różnego rodzaju zainteresowania (np. gra w GO lub realizacja dźwięku).

Czy ZOSIA to tylko wykłady?
Nie! Typowy dzień na ZOSI zaczyna się od śniadania, po którym miłośnicy białego szaleństwa mogą udać się na okoliczne stoki, a zwolennicy pieszych wycieczek z pewnością docenią fakt, że Pokrzywna jest świetnym miejscem wypadowym w okoliczne góry. Po obiadokolacji i wykładach jest czas na relaks i rozrywki – jak co roku, będziemy wspólnie muzykować, rywalizować w grach planszowych, bawić się przy karaoke i rozmawiać do białego rana.

Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia na ZOSI!

Adres:
Instytut Informatyki
Uniwersytetu Wroclawskiego
ul. Joliot-Curie 15
50-383 Wroclaw
Sekretariat
tel.: 71 375 7800
tel.: 71 325 1271
fax: 71 375 7801
sekretariat@ii.uni.wroc.pl
Dziekanat
tel.: 71 375 7892
dziekan@ii.uni.wroc.pl
sprawy studenckie:
dziekanat@ii.uni.wroc.pl
Portiernia
tel.: 71 375 7958
Redaktor strony WWW
redaktor@ii.uni.wroc.pl
Projekt
MAKOS